e-shopu www.e-karolina.cz

Provozovatel e-shopu: Forum Nová Karolina s.r.o., IČ: 21066418, se sídlem Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4

Pověřený správce e-shopu na základě smlouvy: DIGI Mall, s.r.o. IČ: 06138209, se sídlem Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava       

Adresa pro doručení vráceného a reklamovaného zboží: FORUM NOVÁ KAROLINA – Správa centra, Jantarová 3344/4, 702 00, Ostrava 2.           

Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup zboží a dárkových poukázek prostřednictvím e-shopu provozovatele. 

E-shop: www.e-karolina.cz / www.e-forumnovakarolina.cz , E-mail: info@e-karolina.cz 

Nákupem v e-shopu www.e-karolina.cz sjednává zákazník se provozovatelem e-shopu kupní smlouvu za těchto podmínek:

Dárkové karty

Dárkovou kartu lze zakoupit v libovolné hodnotě od 300,- Kč do 6000,-Kč.

Dárková karta je přenosná a lze ji uplatnit ve všech prodejnách s terminálem v rámci nákupního centra FNK. 

Dárkovou kartou lze platit opakovaně do vyčerpaní její hodnoty.

Platnost dárkové karty je 1 rok od jejího zakoupení. Po uplynutí této doby se stává karta neplatnou bez náhrady.

Dárkovou kartu nelze vrátit proti finančnímu plnění a její hodnota není úročena.

Zjistí-li zákazník, že zakoupená dárková karta je vadná, zejména že je nefunkční, popř. že byla nabita na nesprávnou hodnotu, než měla být, je oprávněn svá práva z vadného plnění bezodkladně uplatnit u provozovatele e-shopu. Zjistí-li zákazník, že dárková karta je při koupi nefunkční, popř. nesprávně nabitá, je oprávněn uplatnit svá práva z vadného plnění do 12 měsíců od zakoupení dárkové karty. V případě nesprávného odečtení kreditu z dárkové karty při uskutečnění platby je zákazník oprávněn reklamovat nesprávné odečtení kreditu do sedmi dnů od uskutečnění této platby.

V případě ztráty, krádeže nebo poškození dárkové karty nebude zákazníkovi nahrazena ani dárková karta, ani hodnota kreditu uloženého na dárkové kartě. Provozovatel e-shopu a jakýkoliv prodejce je oprávněna plnit jakémukoliv držiteli dárkové karty. Dárkovou kartu nelze zablokovat. Provozovatel e-shopu neodpovídá za škodu způsobenou neoprávněnými nákupy uhrazenými dárkovou kartou.

Platba:

V e-shopu www.e-karolina.cz  lze provádět úhradu dárkových karet a zboží výhradně online a to platbou kartou.

Vyřízení objednávky:

Vyřízení objednávky standardně do 5 pracovních dnů od přijetí platby.

Doprava:

Osobní odběr:

Osobní vyzvednutí na infostánku v přízemí nákupního centra FNK (naproti hlavnímu vchodu). SMS zpráva vám sdělí, že je zboží/dárková karta přichystána k odběru. Do té doby nebude možné zboží/dárkovou kartu vyzvednout. Při osobním vyzvednutí je nutné uvést bezpečností kód, který obdržíte s SMS zprávou. Bez tohoto kódu nebude zboží vydané.  

Nebo 

Dodání prostřednictvím služby „Zásilkovna“

  • Objednané zboží je dodáno na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna
  • V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. 

  • Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí.

  • Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů

  • Doručujeme pouze na území České republiky

Cena dopravy:

Osobní odběr – ZDARMA

Zásilkovna 69,-Kč včetně balného. Při objednávce nad 1500,-Kč je doprava a balné zdarma. 

Odstoupení od smlouvy bez udání důvodů:

Zákazník má právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. V této lhůtě je nutné nás o této skutečnosti informovat a do 14 dnů zaslat zboží zpět na naši adresu: FORUM NOVÁ KAROLINA – správa centra, Jantarová 3344/4, 702 00, Ostrava 2 nebo přinést zboží osobně na infostánek (přízemí FNK, naproti hlavnímu vchodu). U zboží musí být vždy vyplněný Protokol o vrácení zboží stáhnout ZDE. Po obdržení zboží a vyplněného protokolu o vrácení zboží, vám budou peníze zaslány na váš bankovní účet nejpozději do 14 dnů.

Dárkové karty jsou formou ceniny a jsou vyráběny a nabity na určitou hodnotu až na základě vaší objednávky tzv. „na klíč“. Z těchto důvodů nelze dárkovou karty vrátit. 

Reklamace zboží:

Na veškeré spotřební zboží (vyjma cenin  - dárkových karet) se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců. Reklamovat zboží lze osobně na infostánku FNK nebo zasláním na FORUM NOVÁ KAROLINA – správa centra, Jantarová 3344/4, 702 00, Ostrava 2. Reklamace bude vyřízena obratem nebo do 30 dnů od doručení. U reklamovaného zboží musí být přiložen Reklamační list – stáhnout ZDE s popisem vady, návrhem řešení, kontaktními údaji, číslem objednávky,…

Ostatní podmínky:

Smlouva je uzavírána v českém jazyce a řídí se právním řádem České republiky. Místem plnění je Ostrava. 

Všechny ceny výrobků a služeb jsou uvedeny s DPH, která je platná v okamžiku odeslání objednávky. V případě, že se DPH do uzavření kupní smlouvy, popř. do odeslání zboží změní, je zákazník s přihlédnutím k jím zvoleném druhu platby povinen uhradit nedoplatek kupní ceny, popř. prodávající neprodleně zašle zákazníkovi e-mailem zprávu s výzvou o sdělení, kam je možné uhradit zákazníkovi přeplatek kupní ceny.

Odesláním objednávky souhlasíte se zasláním daňového dokladu v elektronické podobě. Daňový doklad zašleme elektronicky v emailu. Pokud si však přejete zaslat daňový doklad i v listinné podobě, napište nám zprávu a daňový doklad Vám zašleme společně se zbožím. 

Veškeré ceny zboží včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

  • Registrovat se

Registrace nového účtu

Už účet máte?
Přihlášení Nebo Obnovení hesla