FAQ

Kde si zboží vyzvednu?

Objednané zboží si můžete nechat poslat přes ZÁSILKOVNU na vybrané odběrné místo. Nebo si svou zásilku můžete vyzvednout na infostánku OC FORUM NOVÁ KAROLINA, v přízemí pod hlavních schodištěm. Jakmile bude zboží na infostánku připraveno, přijde vám SMS s kódem pro vyzvednutí. Infostánek je otevřen denně od 9 do 21 hod.

Je možné objednané zboží koupit za hotové?

Akceptujeme pouze platby kartou předem.

Za jak dlouho mi bude zboží doručeno?

Objednávky odbavujeme do 5 pracovních dní.

Mohu zboží vrátit v případě, že se mi nebude líbit?

Zboží typu trika a dárkové zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dní. Pro vrácení zboží využijte FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ. Zboží můžete vrátit přímo na infostánku centra nebo jej můžete zaslat zpět pomocí ZÁSILKOVNY na jednom z podacích míst. Informace o možném vrácení obdržíte v emailu k objednávce. Vrácení zboží je v obou případech zdarma. Dárkové karty není možné vrátit, jelikož se jedná o ceninu. (viz Obchodní Podmínky)

Mohu triko vyměnit za větší nebo menší, když by mi neseděla velikost?

Ano, můžete. Do 14 dní můžete triko vyměnit přímo na infostánku centra. Infostánek je otevřen denně od 9 do 21 hod. Dárkové karty vyměňovat nelze, jelikož se jedná o ceninu.

Máte dotaz, potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás od Po do Pá (9.00 až 16.30 hod.) na telefonu 555 140 190.

Doprava a platba

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně a ZDARMA na intostánku ve Forum Nová Karolina po obdržení SMS s heslem pro vyzvednutí. Také je možné si objednané zboží nechat poslat na Zásilkovnu za poplatek 69,- Kč. Pro objednávky nad 1500 Kč je poštovné ZDARMA.

Platba za zboží je možná pouze předem a to prostřednictvím platební brány ComGate. Po dokončení objednávky můžete zaplatit okamžitým bankovním převodem nebo pomocí platební karty.

Kontaktní údaje ComGate Payments:

ComGate Payments, a.s
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Dokumenty, které Vás mohou zajímat

  • Registrovat se

Registrace nového účtu

Už účet máte?
Přihlášení Nebo Obnovení hesla